DO GÓRY

PROGRAM MONEYBACK 

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Pragnąc podziękować Państwu za wybór naszej oferty, wdrożyliśmy program rabatowy MONEYBACK. Uczestnicząc w programie za każda wydaną złotówkę w BARTEXPOL otrzymacie Państwo punkty MONEYBACK. Zebrane punkty można w dowolnym momencie wymienić na nagrodę. Nagrodą są wyłącznie pieniądze, dlatego każdy lubi MONEYBACK.
Dokładamy wszelkich starań aby MONEYBACK był przyjazny dla użytkownika. Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Warto przystąpić do MONEYBACK. Od dzisiaj.

Dla kogo jest MONEYBACK?

Uczestnikiem MoneyBack może zostać każdy klient BARTEXPOL. W programie mogą brać udział wszyscy - firmy, pracownicy, instytucje i osoby prywatne.

Z MONEYBACK może korzystać każda osoba i firma, która wyrazi chęć udziału w Programie wypełniając formularz zgłoszeniowy. Uczestnik Programu otrzymuje kartę MONEYBACK oraz konto w Programie. Jeśli udział w programie zgłosiła firma, Karta oraz konto w MONEYBACK przypisane są do osoby reprezentującej firmę.
 
Czy Program Partnerski jest płatny?
Przystąpienie oraz udział w MONEYBACK jest bezpłatne.
 
Jak przystąpić do MONEYBACK?
Wystarczy dokonać zakupu na dowolną kwotę i wypełnić w BARTEXPOL formularz zgłoszeniowy. Każdy uczestnik programu otrzymuje kartę MONEYBACK potwierdzającą jego udział w Programie.
 
Jak wygląda procedura przyznawania punktów MONEYBACK?
Punkty MONEYBACK przyznawane są za zakupy w BARTEXPOL. Każda wydana złotówka to 2 punkty, które dodawane są do konta uczestnika programu.
W trakcie zakupów należy okazać kartę MONEYBACK pracownikowi, który zweryfikuje udział w programie. Po uregulowaniu należności system automatycznie doda punkty do konta uczestnika programu.
 
Jak mogę sprawdzić ilość zebranych punktów?
Aktualną ilość zebranych punktów MONEYBACK można sprawdzić w dowolnym momencie:
1. Osobiście u pracownika BARTEXPOL.
2. Na stronie www.bartexpol.pl/moneyback/
 
Jakie są nagrody?
Jedyna nagrodą w MONEYBACK  są pieniądze wypłacane do ręki po uzbieraniu wystarczającej ilości punktów. Nie ma górnego limitu wysokości nagrody pieniężnej.
 
Jak wymienić punkty na nagrodę?
Podczas wizyty w BARTEXPOL zgłosić pracownikowi chęć wymiany punktów na nagrodę. Pracownik na podstawie karty MONEYBACK zweryfikuje ilość posiadanych punktów i wyda nagrodę.
 
Podstawą wydania nagrody  jest okazanie dokumentu tożsamości zgodnego z danymi w systemie i podpisanie formularza wydania nagrody. Ilość punktów MONEYBACK zostanie pomniejszona o wartość punktową odebranej nagrody.
 
Czy nagrodę może odebrać ktoś inny niż Uczestnik Programu Partnerskiego?
Nikt poza uczestnikiem programu nie może odebrać nagrody. Nagrodę można odebrać po okazaniu karty MONEYBACK i dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz po podpisaniu formularza wydania nagrody.
 
Co zrobić gdy straci się kartę MONEYBACK? (np. zguba, kradzież, zniszczenie)
Poinformować BARTEXPOL o utracie karty MONEYBACK. Uczestnik Programu otrzyma bezpłatnie nową kartę. Poprzednia zostanie zablokowana.
 
Co dzieje się z punktami w przypadku utraty lub zgubienia karty MONEYBACK?
Zebrane punkty są bezpieczne ponieważ przypisane są do indywidualnego konta uczestnika MONEYBACK, a nie karty. Nikt poza uczestnikiem MONEYBACK nie może wymienić punktów na nagrodę.