DO GÓRY

Innowacje techniki grzewczej i artykułów instalacyjnych

Nowatorskie rozwiązania firmy Bartexpol

Nasza firma w ramach wyposażenia mieszkania nie boi się nowatorskich rozwiązań. Po rozpoznaniu potrzeb klienta często proponujemy całkowite nowości na rynku. Wynika to zarówno z naszego zaufania do producentów asortymentu z takich dziedzin jak technika grzewcza, artykuły instalacyjne i silniki Besel, jak i z tego, że klient jest dla nas wyjątkowy.

Jedną z innowacji, jaka zagościła w naszej ofercie, jest fotowoltaika. Stawianie na odnawialne źródła energii oznacza nie tylko korzyści ekonomiczne, ale również świadome i dojrzałe podejście do kwestii ekologii oraz ochrony środowiska.

Oferujemy także nowoczesne ogrzewanie podłogowe, które zyskuje coraz większe uznanie z uwagi na jego wysoką efektywność i oszczędności na zakupie paliwa do domowego systemu C.O. Systemy ogrzewania podłogowego uzupełnione o innowacyjne piece grzewcze to doskonały wybór do domów jednorodzinnych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami. Kupowane u nas wyposażenie łazienek to gwarancja bardzo dobrej jakości i funkcjonalności w jednym.


Polityka Prywatności