DO GÓRY

INNOWACJE

Nasza firma nie boi się nowatorskich rozwiązań w zakresie wyposażenia mieszkań. Po rozpoznaniu potrzeb klienta często proponujemy całkowite nowości na rynku. Wynika to zarówno z naszego zaufania do producentów asortymentu z takich dziedzin jak piece grzewcze, produkty instalacyjne czy silniki Besel, jak i z tego, że klient jest dla nas wyjątkowy.


Jedną z innowacji, jaka zagościła w naszej ofercie, jest fotowoltaika. Stawianie na odnawialne źródła energii oznacza nie tylko korzyści ekonomiczne, ale również świadome i dojrzałe podejście do kwestii ekologii oraz ochrony środowiska.
Oferujemy także nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego, które zyskują coraz większe uznanie z uwagi na wysoką efektywność i oszczędności na zakupie paliwa do domowego systemu C.O. Ten typ ogrzewania uzupełniony o innowacyjne piece grzewcze to doskonały wybór do domów jednorodzinnych.


Zachęcamy do sprawdzenia oferty i do zapoznania się z proponowanymi przez nas usługami. Kupowana u nas ceramika łazienkowa, piecze grzewcze i inne produkty to gwarancja bardzo dobrej jakości i funkcjonalności w jednym. Brzeg, Strzelin, Oława czy Grodków są miejscowościami, które zaopatrujemy w nasze najlepsze produkty. Z ofertą docieramy również do Klientów w innych rejonach Polski.


Regionalny dystrybutor techniki grzewczej i sanitarnej

ul. Nysańska 12 - 49-300 Brzeg - Telefon 77 404 70 40, 77 404 70 41, 793 835 308

Polityka Prywatności