DO GÓRY

Technika grzewcza — pompy, kotły i ogrzewanie podłogowe

Technika grzewcza obejmuje pompy C.O., kotły gazowe i materiały do ogrzewania podłogowego. Oferujemy urządzenia i elementy instalacji pochodzące od najlepszych wytwórców. Zapraszamy!

Oferta

Jednym z najważniejszych systemów w każdym budynku jest centralne ogrzewanie.  Zależy od niego komfort mieszkańców oraz trwałość samego budynku. Ogrzewane ściany są lepiej chronione przed degradacją materiału, a suszone ciepłem wykazują odporność na rozwój pleśni. Technika grzewcza to jedna z ważniejszych grup produktów w naszym asortymencie. Obejmuje zarówno centralne ogrzewanie podłogowe oraz tradycyjne, jak i urządzenia do podgrzewania wody gospodarczej, takie jak bojlery i elektryczne ogrzewacze wody. Oferujemy artykuły, które pomogą odpowiednio ogrzać mieszkanie.

Dystrybuujemy między innymi:

kotły gazowe,
piece grzewcze na pellet i ekogroszek,
• ogrzewacze wody,
pompy ciepła,
• bojlery,
pompy C.O.,
• grzejniki,
• ogrzewanie podłogowe.

Zapraszamy również do zakupu materiałów do ogrzewania podłogowego. Polecamy funkcjonalne ogrzewacze wody do domów jednorodzinnych i mieszkań. Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami sanitarnymi. Wszystkie produkty pochodzą prosto od ich wytwórców. Szczegółowe informacje na temat asortymentu udzielają telefonicznie nasi konsultanci. Siedziba firmy znajduje się w Brzegu, ale obsługujemy klientów ze Strzelina, Oławy oraz innych miejscowości w regionie.

 


Regionalny dystrybutor techniki grzewczej i sanitarnej

ul. Nysańska 12 - 49-300 Brzeg - Telefon 77 404 70 40, 77 404 70 41, 793 835 308

Polityka Prywatności