DO GÓRY

Wyposażenie łazienek i inne produkty do Twojego domu

O firmie Bartexpol

Każdy z nas oczekuje od swojego mieszkania funkcjonalności i wygody. O tych dwóch cechach decyduje przede wszystkim odpowiednio dobrane wyposażenie. Ważne są nie tylko meble i akcesoria, ale również urządzenia grzewcze i wyposażenie łazienek. Komfort domu pozwala też zwiększyć wydajne i ekonomiczne ogrzewanie. Do jego funkcjonowania są niezbędne piece grzewcze, pompy CO i ciepła lub/i odnawialne źródła energii.

Bartexpol oferuje klientom nowatorskie (ale już sprawdzone) rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, systemów solarnych a także artykułów instalacyjnych i sanitarnych. W produkty zaopatrujemy klientów z Oławy, Brzegu, Strzelina i innych miejscowości w regionie.

Historia firmy

Bartexpol działa na rynku od 1996 roku. Dzięki temu jesteśmy już znanym partnerem handlowym. Nawiązaliśmy też wiele cennych kontaktów z dostawcami i producentami. Doświadczenie i wiedza w zakresie handlu oraz dystrybucji, a także znajomość sprzedawanego asortymentu pozwalają nam lepiej obsługiwać Klientów. Jesteśmy otwarci na nowości, dlatego w naszej ofercie pojawiła się fotowoltaika oraz inne odnawialne źródła energii. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania.
Klienci znajdą u nas kotły do systemu centralnego ogrzewania, urządzenia do podgrzewania wody i pompy C.O. Oferujemy też zlewy kuchenne i wyposażenie łazienek o wysokiej trwałości i nowoczesnym designie. Jeżeli chcesz przed zakupem skorzystać z porady specjalisty, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Bartexpol. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model pieca grzewczego, pompy C.O. czy baterie do łazienki. Służymy radą przy selekcji materiałów do budowy kanalizacji.


Regionalny dystrybutor techniki grzewczej i sanitarnej

ul. Nysańska 12 - 49-300 Brzeg - Telefon 77 404 70 40, 77 404 70 41, 793 835 308

Polityka Prywatności