DO GÓRY

Wyposażenie łazienek i inne produkty do domu

Wyposażenie łazienek i inne produkty do domu to podstawa naszej oferty. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i historią naszej firmy!

Oferta

Każdy oczekuje od swojego mieszkania funkcjonalności i wygody. Decyduje o tym przede wszystkim odpowiednio dobrane wyposażenie. Ważne są nie tylko meble i akcesoria, ale również urządzenia grzewcze i wyposażenie łazienek. Komfort domu zwiększa też wydajne i ekonomiczne ogrzewanie. Do jego funkcjonowania są niezbędne piece grzewcze, pompy i odnawialne źródła energii.

Oferujemy nowatorskie i niezawodne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, systemów solarnych, a także artykułów instalacyjnych i sanitarnych. Zaopatrujemy klientów z Oławy, Brzegu, Strzelina i innych miejscowości w regionie.

Historia firmy

Bartexpol działa na rynku od 1996 roku. Dzięki temu jesteśmy już znanym partnerem handlowym. Nawiązaliśmy też wiele cennych kontaktów z dostawcami i producentami. Doświadczenie i wiedza w zakresie handlu, dystrybucji, a także znajomość sprzedawanego asortymentu pozwalają nam lepiej obsługiwać klientów. Jesteśmy otwarci na nowości, dlatego do oferty wprowadziliśmy fotowoltaikę oraz inne odnawialne źródła energii.
Proponujemy kotły do systemu centralnego ogrzewania, urządzenia do podgrzewania wody i pompy. Oferujemy też zlewy kuchenne i wyposażenie łazienek, w tym kabiny prysznicowe o wysokiej trwałości i nowoczesnym designie. Jeżeli chcesz przed zakupem skorzystać z porady specjalisty, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Bartexpol. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model pieca, pompy czy baterii do łazienki. Służymy radą przy selekcji materiałów do budowy kanalizacji. Zapraszamy!


Regionalny dystrybutor techniki grzewczej i sanitarnej

ul. Nysańska 12 - 49-300 Brzeg - Telefon 77 404 70 40, 77 404 70 41, 793 835 308

Polityka Prywatności